+48 791 001 191    +48 16 62 40 053

Oferta

Posiadamy szeroką ofertę organizacyjną. Przygotowujemy imprezy i przyjęcia okolicznościowe. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej uroczystości. Nie działamy schematycznie, dopasowujemy do Was charakter imprezy!

Boratyn-obrazek-6

Wesele

Pragniecie zaprosić rodzinę i przyjaciół na idealne wesele? Z nami uda się je zorganizować.

Wspólnie ustalimy menu, dobierzemy dekorację sali i wybierzemy najciekawsze wśród weselnych atrakcji. Oferujemy pomoc w trakcie trwania imprezy. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą weselną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i życzeń.

Zobacz ofertę

Komunia

Wspólnie wybierzemy poczęstunek dla gości, my go przygotujemy, udekorujemy salę oraz zajmiemy się obsługą Gości. Park wokół Dworu stanowi uroczy plener do sesji fotograficznej. Niech dzień Pierwszej Komunii św. będzie wyjątkowym czasem dla Waszych dzieci.

Zobacz ofertę

Boratyn-obrazek-7
Boratyn-obrazek-8

Imprezy okolicznosciowe

Urodziny, jubileusze, spotkania po latach, każdą okazję możecie świętować w Dworze Boratyn. Zorganizujemy imprezę adekwatnie do okazji oraz podpowiemy czym ją uświetnić.

Zobacz ofertę

Chrzciny

Organizujemy przyjęcia z okazji chrzcin. Pomagamy dobrać odpowiednie dekoracje i ustalić menu, z możliwością uwzględnienia innych posiłków dla najmłodszych gości.

Na czas świętowania, oddajemy do dyspozycji pokój, w którym będzie można przewinąć i nakarmić dziecko. My zajmiemy się przygotowaniami, a wam pozostanie cieszyć się czasem spędzonym z rodziną.

Zobacz ofertę

Boratyn-obrazek-9
Boratyn-obrazek-10

Przyjecia zareczynowe

Z uwagi na to, że bardzo angażujemy się w historie gości, proponujemy również aranżacje zaręczyn. Przygotujemy wszystko według Waszego planu lub podpowiemy jak to zrobić. Na specjalne życzenie uchwycimy ten moment na fotografii. Propozycja zarówno dla Panów, jak i dla Pań.

Spotkania biznesowe

Szkolenia, spotkania biznesowe, eventy, konferencje. Zajmujemy się organizacją imprez biznesowych. Posiadamy sprzęt multimedialny potrzebny do wyświetlania slajdów i sprzęt nagłaśniający. Oferujemy możliwość kilkudniowego cyklu szkoleń, gdyż udostępniamy także bazę noclegową.

Boratyn-obrazek-11