+48 791 001 191    +48 16 62 40 053

Atrakcje

Dwór Boratyn jest usytuowany pośrodku dużego parku, wśród bujnej, pielęgnowanej na co dzień roślinności, w zaciszu wsi Boratyn. Dzięki oddaleniu od miast stanowi doskonałą oazę ciszy i spokoju, co pozwala prawdziwie wypocząć. W ciągu dnia można się wybrać na korzystanie z miejskich atrakcji, gdyż tylko 8km. dzieli nas od Jarosławia, 15km. od Przemyśla. Miasta te oferują liczne atrakcje sportowe, muzealne, przyrodnicze i rozrywkowe.

Dla naszych gości mamy przygotowane atrakcje także na terenie parku oraz w najbliższej okolicy. Pobliskie tereny pozwalają na poranny jogging, czy popołudniową przejażdżkę rowerową mało uczęszczanymi drogami. Spacer ścieżkami parku pozwoli Wam odetchnąć czystym powietrzem. Zaś w chłodne dni zapraszamy na odprężenie w SPA.

Pobyt w Dworze Boratyn zapewni Wam odprężający wypoczynek, bez rezygnacji z miejskich rozrywek.

Boratyn-obrazek-13

Trasy rowerowe / wypoyczalnia rowerów

Spokojne położenie Dworu umożliwia przejażdżki rowerowe mało uczęszczanymi drogami. Polecamy jednak korzystanie z wyznaczonych tras rowerowych. Nie musisz wozić ze sobą roweru przez cała Polskę, czy Europę- wypożyczamy rowery na miejscu!

Strefa Relaksu

Jacuzzi

Jacuzzi proponujemy osobom zmęczonym i przepełnionym stresem. Relaks w gorącej wodzie odpręży ciało i zrównoważy harmonię emocjonalną.

Zabiegi na twarz i ciało

Proponowane zabiegi będą wykonywane przez specjalistów w dziedzinie kosmetyki. Dzięki nim, Twoja skóra nabierze elastyczności i stanie się przyjemniejsza w dotyku, bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Cera zniszczona wiekiem, stresem, czy czynnikami zewnętrznymi nie będzie już Twoim problemem.

Masaże

Oferujemy cały wachlarz dostępnych masaży. Relaksacyjny, rozluźniający, leczniczy. Doświadczeni masażyści wychodzą naprzeciw Waszym oczekiwaniom

Sauna

Relaks w saunie oczyszcza organizm z toksyn, rozluźnia napięte przez stres mięśnie i pozwala nabrać dystansu. Zapraszamy nie tylko w zimowe wieczory.

Atrakcje Dworu Boratyn

Park / Starodrzew

Przestrzenny park wokół dworu zachwyca paletą kolorów o każdej porze roku. Jest kwintesencją wszystkich uroków przyrody. Tworzy możliwości odpoczynku biernego i czynnego oraz stanowi płaszczyznę dla wielu sportów.

Szczególnie polecamy celebrować rodzinne posiłki na terenie naszego parku.

Kolekcja pojazdów zabytkowych

W dworze znajduje się kolekcja pojazdów zabytkowych. Znajduje się u nas również siedziba Stowarzyszenia Drynda. Wspólnie organizujemy zloty oraz rajdy pojazdów zabytkowych.

Nordic walking

Alternatywa dla biegania. Jest ciekawszy i mniej wysiłkowy. Wystarczy poznać zasady- my Ci je przedstawimy! Chodzenie z kijkami indywidualnie lub grupowo. U nas nie zabraknie Ci tras spacerowych.

Plac zabaw dla dzieci

Zapraszamy do odwiedzin wraz ze swoimi dziećmi. Zapewniamy im rozrywkę w postaci placu zabaw, gdzie pełne energii dzieci mogą uwolnić nagromadzone siły poprzez ruch na powietrzu. Dla tych spokojniejszych przygotowaliśmy piaskownicę z kompletem narzędzi potrzebnym do zabaw w piasku.

Tenis

Posiadamy kort do gry w tenisa ziemnego. Dzięki tej grze wzmocnisz nie tylko mięśnie, ale także refleks i spostrzegawczość.

Kino na świeżym powietrzu

Wyświetlamy filmy na świeżym powietrzu! Seansy odbywają przy urokliwej scenerii wśród drzew. Tworzy się niesamowity klimat. Każdy powinien choć raz obejrzeć film w ogrodzie Dworu Boratyn.

Sprawdź repertuar - zadzwoń

Atrakcje w okolicach Dworu Boratyn

Dwór Boratyn znajduje się w niewielkich odległościach od Przemyśla i Jarosławia. Są to miasta interesujące pod względem infrastruktury, kultury, wydarzeń oraz atrakcji. Warto skorzystać z turystycznych ofert.

Natomiast na nocleg zapraszamy do Dworu Boratyn, by z dala od miejskiego gwaru wypocząć w zaciszu, zjeść śniadanie w parku i pełni nowej energii wyruszyć naoszukiwanie rozrywki.

Stok narciarski

Przemyśl - 25km
Arłamów - 61km

Oferta skierowana do osób aktywnych. Stoki narciarskie w najbliższej okolicy. Stok w Przemyślu obejmuje trzy trasy, oślą łączkę do nauki jazdy na nartach, zaś dla tych, którzy nie zjeżdżają atrakcją jest tor saneczkowy. Stok w Arłamowie również posiada trzy stoki oraz dwa wyciągi.

Lodowisko

Jarosław - 9km

Lodowisko w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji jest czynne przez sezon zimowy. Prowadzi wypożyczalnię łyżew, jak również dopuszcza jazdę na łyżwach własnych. Lodowisko oświetlone kolorowymi lampkami, z muzyką grającą w tle warto odwiedzić zwłaszcza wieczorami. Dostępne dla dzieci i dorosłych.

Basen

Jarosław - 9km

MOSiR posiada również baseny. W sezonie letnim otwarty- w sezonie zimowym kryty. Posiada jacuzzi oraz zjeżdżalnię. Przystosowany także do potrzeb dzieci.

Dinozekolandia

Radymno - 14km

Frajda dla maluchów! Kraina dinozaurów. Dodatkowo atrakcje rodem z wesołego miasteczka. Dzieci z pewnością nie zaznają tutaj znudzenia.

Radaw - kąpielisko

Radawa - 29km

Głównym atutem kąpieliska w Radawie jest wysoka zawartość jodu w powietrzu- porównywalna z nadmorską. Zalew przyciąga krajobrazem oraz atrakcjami znajdującymi się dookoła. Wśród mieszkańców okolicznych miejscowości zyskał dobrą sławę i konsekwentnie ją utrzymuje.

Zabytkowy Kościół

Chłopice - 1km

W pobliskich Chłopicach znajduje się zabytkowy Kościół zwany „kościeliskiem”. Legenda głosi, że jest to kolejny kościół w tym miejscy, gdyż pierwszy zatonął. Msze Święte odbywają się w nim codziennie.

Podziemia

Jarosław - 9km

Podziemna trasa turystyczna w Jarosławiu dostępna jest dla zwiedzających przez cały rok od wtorku do niedzieli. Znajduje się w rynku miasta, co pozwala na skorzystanie z wielu różnych atrakcji oferowanych przez miasto

Zamek w Krasiczynie

Jarosław - 34km

Zamek.

Zamek w Łańcucie

Jarosław - 42km

Zamek

Twierdza Przemyśl

Przemyśl - 26km

Trzecia pod względem wielkości fortyfikacja. Istotny, polski zabytek. Ogromny, urozmaicony obszar do zwiedzania.

Muzeum Orsettich

Jarosław - 9km

Muzeum w rynku zaprasza wielbicieli kultury. W murach muzeum znajdują się pamiątki i dokumenty związane z historią Jarosławia.

Muzeum Fajek i dzwonów w Przemyślu

Przemyśl - 25km

Muzeum w rynku zaprasza wielbicieli ...

Wioska Fantasy

Jarosław - 23km

...

Muzeum Pożarnictwa w Przeworsku

Jarosław - 25km

Muzeum ...

Arboretum Bolestraszyce

Bolestraszyce - 27km

Przyroda ...